Vasaros (open air)


Kaunas

Baikerių naktys 2012

Nuo 2008 m. tradiciškai paskutinį gegužės savaitgalį organizuojamas baikerių renginys "Baikerių naktys" šiemet minės savo 5-erių metų jubiliejų ir paruošė išties ypatingą dovaną visiems teisingos muzikos gerbėjams – festivalio scenoje pasirodys seniai mūsų šalyje laukti danų progresyvaus roko atstovai "ROYAL HUNT". Koncertas "Baikerių naktyse" yra įtrauktas į naujausio grupės albumo "Show Me How To Live" pristatymo pasaulines gastroles, kurių metu kolektyvas aplankys Japoniją, Korėją, Rusiją, Graikiją, Daniją, Ispaniją, Italiją, Vengriją, Portugaliją ir daugelį kitų šalių. Pasaulinį pripažinimą pelniusiems ir daugiau kaip milijoną įrašų visame pasaulyje pardavusiems "Royal Hunt" šis koncertas bus pirmas Lietuvoje.

Jubiliejinio 2012-ųjų festivalio scenoje taip pat pasirodys grupės "Alive Way", "Poliarizuoti stiklai", "Thundertale", vyks gražiausios "Miss Biker – 2012" rinkimai.

Kauno baikerių klubų "Forever Free MCC" ir "Steely Pegasus MC" projektas "Baikerių naktys" per penkerius metus iš įprastos šventės išaugo į tikrą roko festivalį, kuriame dalyvauja visas būrys tiek pradedančiųjų grupių, tiek gerai žinomų Lietuvos roko scenos vilkų, tokių kaip Povilas Meškėla ir "Rojaus Tūzai", "Thundertale", Jeronimas Milius su 'Soul Stealer", "Katedra", "Bon Jeans" ir daugelis kitų. Festivalis tradiciškai vyksta stovykloje "Pušynas", Jadagonyse, Kauno rajone ir turi didelį savo ištikimų draugų ir gerbėjų būrį. Renginys kasmet pritraukia vis daugiau svečių tiek iš Lietuvos, tiek ir iš užsienio šalių, kuriuos žavi puiki šventės vieta, natūrali gamta ir užburia tikra baikeriška dvasia bei nesuvaržytu bendravimu. "Baikerių naktys" neapsiriboja vien muzika – dienos metu šventės generalinio rėmėjo prekybos miestelio "Urmas" teritorijoje tradiciškai organizuojama sendaikčių ir antikvarinių daiktų mugė bei rengiamos motociklų drago lenktynės.

Baikerių Naktys

Jadagoniai, Kauno rajonas, Lietuva
Kaina
35 Lt
Renginio vieta
Jadagoniai, Kauno rajonas, Lietuva
Daugiau informacijos rasite
www.baikeriunaktys.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietupasaulis.lt

Panašūs festivaliai