Muzika


Vilnius

Back to the roots

BACK TO THE ROOTS - atgal prie šaknų? Mes ir antrą kartą sakome - TAIP! Nes be praeities negali būti ateities, nes be protėvių "roots'ų" nebūtų ir mūsų "reivo".

Viskas tarpusavyje susiję: praeitis su ateitimi, "roots'ai" su ateities "reivais", taip pat mes susiję su Jumis. Jums reikia DJ, kuris šokdins Jus visą naktį, kurio muzikai skambant Jūs galėsite keliauti laike ir erdvėje, prisimenant seną, gera "reivą" arba įsiamžinti ateities kartų pasakojimuose sukuriant neišdildomą "vaibą". Tačiau ir atlikėjams reikia Jūsų, tam kad galėtų pasidalinti savo patirtimi, fonotekos perliukais bei širdyje pulsuojančios kūrybos ir "reivo" vibracijomis.

Kartu mes galime daug, kartu mes esame džiaugsmo, linksmybių ir ateities garantas. Ateik į Vingio parko estradą, kur aidėjo bočių dainos, kur kilo revoliucijos, kur griaudėjo elektroninės muzikos festivaliai. Ateik ir pratęsk "ROOTS" istoriją.

M.K. Čiurlionio g. 100, Vilnius. Vilniaus Vingio parko estrada
Kaina
Nuo 30 Lt
Renginio vieta
M.K. Čiurlionio g. 100, Vilnius. Vilniaus Vingio parko estrada
Daugiau informacijos rasite
www.ammo.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.tiketa.lt

Taip pat skaitykite

 • Back to the roots – atgal prie ištakų

  prieš 6 metus

  Back to the roots – atgal prie ištakų

  Ne paslaptis, kad Vilniaus Vingio parkas garsėja ne tik savo vešlia žaluma, bet ir ten vykstančiais renginiais, kurių paletė tokia pati marga, kaip ir rudens nudažyti miško medžiai. Šiltuoju metų laiku parke gausu koncertų bei mugių, o &s...

  Plačiau

Panašūs festivaliai

 • Broma Jazz

  Broma Jazz

  "Broma Jazz" – pirmasis džiazo festivalis Lietuvos centre. Kėdainius prisijaukinęs džiazas čia skamba jau bene 40 metų. Atėjo tinkamiausias laikas palepinti miestiečius bei patenkinti miesto muzikos poreikį. Festivalio programoje šeši nemokami gyvo garso džiaz...

  Plačiau

 • POSTCOSMOS VIII

  POSTCOSMOS VIII

  Mini festivalis muzikos gurmanams

  Plačiau

 • Nibiru

  Nibiru

  Mūsų planeta atskries į Žemę kontaktuoti su Jumis, žemiečiai, liepos 25-27 d. Netoli Šiaulių, Sidabravo apylinkėse.

  Plačiau