Kūryba / Muzika / Šokis


Panevėžys, Utena, Širvintos, Varėna, Rokiškis, Trakai, Vilnius

B A L T I C A  2 0 1 4

Festivalio "Baltica 2014" tema - LAIMĖ

Laimė yra visą žmogaus gyvenimą, jo veiklas integruojantis principas, suteikiantis jam vertę. Laimės troškimas, jos ieškojimas yra žmogaus gyvenimo variklis.

Viena iš svarbiausių laimės sąlygų – gyventi ir klestėti savo namuose, darnioje šeimoje, paveldėtoje ir nuolat gimstančioje kultūroje, savo Tėvynėje.

Remdamiesi skirtingomis tradicijomis festivalyje kalbėsime apie laimę, dalią, likimą, apie tai, kaip laimę prisišaukti ir neišleisti jos iš rankų, kaip pasirinkti savo kelią, sulaukti sėkmės asmeniniame gyvenime, šeimoje, ūkyje, kaip pasitikti gimstantį vaiką, kaip elgtis vedybų, įkurtuvių apeigose, kokių papročių laikytis metinių švenčių laiku, kad išsaugotum gerovę ir išvengtum nelaimių.

 

Panevėžys, Utena, Širvintos, Varėna, Rokiškis, Trakai, Vilnius
Kaina
Nemokamas

Panašūs festivaliai

 • Kauno architektūros festivalis 2013

  Kauno architektūros festivalis 2013

  Kauno architektūros festivalis – tai pirmasis plataus masto tarptautinis profesinis-edukacinis architektūros renginys Lietuvoje, skirtas tiek architektūros profesionalams, tiek ir visiems, besidomintiems architektūra

  Plačiau

 • Grand HALLOWEEN Carnival

  Grand HALLOWEEN Carnival

  Vartai, skiriantys šį ir anapusinį pasaulius, su trenksmu atsivers Vilniuje, Spalio 31 dieną, didžiausiame elektroninės muzikos renginyje Lietuvoje GRAND HALLOWEEN CARNIVAL, priversiančiame kukliai gūžtis net ir mirusiųjų pasaulio galinguosius.

  Plačiau

 • Vilniaus Plunksna 2015

  Vilniaus Plunksna 2015

  Badmintono, mados, maisto ir muzikos festivalis

  Plačiau