Kūryba / Muzika / Šokis


Panevėžys, Utena, Širvintos, Varėna, Rokiškis, Trakai, Vilnius

B A L T I C A  2 0 1 4

Festivalio "Baltica 2014" tema - LAIMĖ

Laimė yra visą žmogaus gyvenimą, jo veiklas integruojantis principas, suteikiantis jam vertę. Laimės troškimas, jos ieškojimas yra žmogaus gyvenimo variklis.

Viena iš svarbiausių laimės sąlygų – gyventi ir klestėti savo namuose, darnioje šeimoje, paveldėtoje ir nuolat gimstančioje kultūroje, savo Tėvynėje.

Remdamiesi skirtingomis tradicijomis festivalyje kalbėsime apie laimę, dalią, likimą, apie tai, kaip laimę prisišaukti ir neišleisti jos iš rankų, kaip pasirinkti savo kelią, sulaukti sėkmės asmeniniame gyvenime, šeimoje, ūkyje, kaip pasitikti gimstantį vaiką, kaip elgtis vedybų, įkurtuvių apeigose, kokių papročių laikytis metinių švenčių laiku, kad išsaugotum gerovę ir išvengtum nelaimių.

 

Panevėžys, Utena, Širvintos, Varėna, Rokiškis, Trakai, Vilnius
Kaina
Nemokamas

Panašūs festivaliai

 • Vilniaus festivalis 2012

  Vilniaus festivalis 2012

  Šešiolika metų gyvuojančio Vilniaus festivalio struktūra išlieka tvari ir šiemet, kaip ir pagrindinis siekis – Lietuvos publikai dovanoti nekasdienių potyrių. Septyni koncertai šiemet vyks kone padieniui, tad publikos laukia intensyvi muzikos vakarų savaitė.

  Plačiau

 • Vilniaus šviesos festivalis "Vilnius šviečia"

  Vilniaus šviesos festivalis "Vilnius šviečia"

  Bernardinų sode bus pristatomos 3D vaizdo projekcijos, šviesos instaliacijos, interaktyvios šviesos pramogos. Pilaitėje savo darbus pristatys Lietuvos ir užsienio menininkai, vyks Lotynų Amerikos šokių pamokos, ugnies šou, koncertai, amatų mugė

  Plačiau

 • Skamba skamba kankliai 2015

  Skamba skamba kankliai 2015

  Tarpautinis folkloro festivalis

  Plačiau