Muzika


Vilnius

Armageddon Descends IV

Po trečiojo Armageddon Descends festivalio, kuriame sudalyvavo vienos esminių šiuolaikinio pogrindžio grupių, eretikų komanda Nekrokatarsis, edelsdama pradėjo ruoštis ketvirtajam antpuoliui. Nekrokatarsis kolektyvas vienbalsiai taria: "Supratome, kad mūsų veikla nebėra vien koncertų ciklas – tai yra ir atsakomybė prieš žmones, kurie mus palaiko ir neleidžia užgesti juodajai liepsnai. Ši atsakomybė mus skatina vis giliau fokusuotis į ekstremaliosios progrindžio scenos plėtrą ir radikalių aktų pristatymą lietuviškajai publikai."

Ketvirtasis Armagedonas įvyks 2016­ųjų kovo mėn. 12 d.

Pirmasis Armageddon Descends IV” aktas – prancūzai AOSOTH, atstovaujantys mirtino juodmetalio stilistiką. Šios grupės skleidžiamos vibracijos ne tik prikausto savo išvystyta muzikine puse, tačiau sužadina šaltas emocijas ir abstrakčias vizijas, kurios ištirpdo visas normas. Kai rašome savo muziką, žinome, kad ji turi būti maksimaliai skausminga – visa patirtis turi priminti košmarą, – sako BST, grupės kompozitorius. Atskiro paminėjimo verta vokalisto MkM (ANTAEUS) rašoma poezija, kuri simbolizuoja visišką atsidavimą autentiškam ritualui ir klausytojo perversijai bei tampa neatskiriamu muzikos komponentu. AOSOTH taikosi į tuos, kurie nori artimai pažinti kitą pusę.

Tikslinamas
Kaina
Tikslinama
Renginio vieta
Tikslinamas
Daugiau informacijos rasite
(www.facebook.com

Panašūs festivaliai

 • REVOLUTION FESTIVAL 2013

  REVOLUTION FESTIVAL 2013

  Kviečiame vasarą pradėti galingais bass garsais festivalyje REVOLUTION. Birželio 14 – 16 dienomis, visai šalia Utenos, Pakalnių piliakalnio papėdėje, ežerų bei kerinčios gamtos apsuptyje Revolution festival organizatoriai kviečia aplankyti tikras lietuviškas d...

  Plačiau

 • RAFES 2015

  RAFES 2015

  Vasaros festivalių maratonas prasideda su didžiausiu Lietuvoje studentišku festivaliu RAFES

  Plačiau

 • Grand HALLOWEEN Carnival

  Grand HALLOWEEN Carnival

  Vartai, skiriantys šį ir anapusinį pasaulius, su trenksmu atsivers Vilniuje, Spalio 31 dieną, didžiausiame elektroninės muzikos renginyje Lietuvoje GRAND HALLOWEEN CARNIVAL, priversiančiame kukliai gūžtis net ir mirusiųjų pasaulio galinguosius.

  Plačiau