Muzika


Vilnius

Armageddon Descends III

Ekstremaliosios muzikos festivalis “ARMAGEDDON DESCENDS III”

Trys tiesės uždaro trikampį. Trikampis apibrėžia esmę. 2015-ųjų metų Lietuvos ekstremaliosios muzikos esencija – “ARMAGEDDON DESCENDS III”.

Ekstremaliosios muzikos festivalis “ARMAGEDDON DESCENDS III”
Mirties metalo scena:
CULT OF FIRE (ezoterinis juodmetalis, Čekija)
TORTORUM (tikras norvegiškas juodmetalis)
PROFANAL (d-beat death metalas, Italija)
FUCK OFF AND DIE! (black/thrash/crossover, Lietuva)
+TBA

Ekstremaliosios elektronikos scena:
BIZARRE UPROAR (Harsh Noise, Suomija)
HUMAN LARVAE (Power Electronics/Industrial, Vokietija)
ANEMONE TUBE (Industrial/Dark Ambient/Noise/Drone, Vokietija)
POGROM (Power Electronics/Noise, Lietuva)
TIESE (Drone/Harsh Noise/Experimental, Lietuva)
HASSOKK (Post-mortem, Lietuva)

-=//=-
Šiais metais CULT OF FIRE atvyksta į "Armageddon Descends III", kuriame čekai bus tarp esminių festivalio grupių. Klausytojus CULT OF FIRE nustebina ne tik melodingas, atmosferinis ir ezoterikos perpintas juodmetalis bet ir grupės originalus, išskirtinis įvaizdis scenoje. Ilgi ir smailūs galvų gobtuvai, skraistės, smilkalai, kaukolės, žvakės ir aukštai iškelti dalgiai - šiandien tai jau tapo trendas tarp daugelio juodmetalio grupių, tačiau CULT OF FIRE buvo vieni iš pirmųjų, kurie revoliucionizavo naujos ezoterinio juodmetalio bangos estetiką.
-=//=-
TORTORUM. Nors ši Bergeno komanda skaičiuoja tik ketvirtus savo egzistavimo metus, ją sudarančių muzikantų dalyvavimas grupių kaip GORGOROTH, ENSLAVED, SPEARHEAD, AURA NOIR veikloje, turėtų išsklaidyti bet kokias abejones dėl jų patirties, atsispindinčios tiek kūrybinėje plotmėje, tiek gyvame muzikos atlikime. TORTORUM kuriama muzika yra vienas geriausių šiuolaikinės norvegų scenos atradimų ir todėl esame užtikrinti, kad šios grupės muzika ir fanatiškas gyvas pasirodymas prikaustys publikos dėmesį ir įsirėš į atmintį.
-=//=-
PROFANAL. Šių italų muzika yra death metalo sukūrys, kuris remiasi tiesmukais, aštriais d-beatais ir mirties kulto garbinimu. Grupės vokalistė Rosy teigia, jog “jaučiame, kad senosios mokyklos Death Metal yra mums priimtiniausias pasirinkimas ir mes grojame vien vedami aistros šiai muzikai – priimkite tai arba ne!”. Geriausiai italai atsiskleidžia pasirodydami gyvai: grupė koncerte skamba energingai ir įtraukiančiai. PROFANAL nuoširdumas ir atsidavimas senajai death metalo mokyklai tikrai nepaliks abejingų.
-=//=-
FUCK OFF AND DIE! yra Kommander L. (LUCTUS) projektas, kuris iki “Armageddono” gyvavo tik autoriaus galvoje ir studijoje. Taip buvo išleisti trys albumai: “No Peace. No Love. No Whores. No God” (2005), “Anti-All” (2008) ir “Sociopathic Regression” (2012), kuriuose maišomas aršus senosios mokyklos hardcore bei purvinas black metal. Kommander L. anonsuoja: “festivalio metu pagrinde bus atliekami albumo “Anti all” kūriniai ir keletas visiškai šviežių FOAD! gabalų. Tikėkitės totalaus išsitaškymo!”

-=//=-
Tarp pasirodymų pagrindinėje scenoje, antrojoje, ekstremaliosios elektronikos erdvėje, vyks ne mažiau svarbus veiksmas ir pasirodys 6 industrial scenos aktai.

-=//=-
Ekstremaliosios muzikos festivalis “ARMAGEDDON DESCENDS III”
2015 m. kovo mėn. 14 diena
Kultūros baras Kablys, Kauno g. 5, Vilnius
Kaina: 20 EUR

Kultūros baras "Kablys", Kauno g. 5, Vilnius
Kaina
Tikslinama
Renginio vieta
Kultūros baras "Kablys", Kauno g. 5, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Taip pat skaitykite

Panašūs festivaliai