Muzika


Vilnius

Armageddon Descends II

Šių metų kovo mėnesį Vilniuje juodos srovės susilies į singuliarumą ir vėl įvyks tamsiausias metų renginys "Armageddon Descends II". Apeigos įvyks kovo 1 dieną klube "Kablys".

Praeitų metų renginys susilaukė didžiulio susidomėjimo ir pilnai patenkino mūsų lūkesčius – garso kokybė bei atmosfera buvo išskirtinė. Todėl šiais metais Nekrokatarsis kongregacija žada ne tik išlaikyti aukščiausią lygį, bet sieks padaryti dar tamsesnį ir įspūdingesnį renginį.

Su pasididžiavimu norime pristatyti pagrindinius „Armageddon Descends II“ svečius – savo kerus Vilniuje paskleis okultinio death metalo šventikai GRAVE MIASMA. Ši grupė per daugiau nei dešimt savo gyvavimo metų išleido tik tris įrašus tačiau kiekvienas iš jų yra laikomas neginčytinas šedevras okultinio death metalo padangėje. GRAVE MIASMA šiais metais išleido savo pirmąjį ilgos trukmės albumą „Odori Sepulcrorum“, kuris jau spėjo nušluostyti nosis kitiems ekstremalaus metalo kolektyvams. Grupės gyvi pasirodymai yra autentiški mirties muzikos ritualai alsuojantys slegiančia atmosfera. GRAVE MIASMA kūryba - tai ne vien numirėliais ir katakombom dvokianti muzika. Tai okultizmu ir tamsos meditacija persunkta dvasinė levitacija. GRAVE MIASMA yra tikroji mirties esencija!

Kauniečių LUCTUS pristatinėti turbūt nereikia – tai buvo praeitų metų aktyviausia Lietuvos juodmetalio grupė, išleidusi naują albumą “Stotis” ir sugrojusi ne vieną dešimtį koncertų. 2014-ieji Kauno brigadai nusimato vėl kupini veiklos, bet pasirodymas „Armageddon Descends II“ bus išskirtinis. 2004 m. LUCTUS išleido albumą “Ad Arma!”, kuris privertė atkreipti dėmesį į Lietuvos padangėje kylantį naują sutvėrimą, taigi 10-ies metų proga LUCTUS sugros visą „Ad Arma!“ repertuarą. Taip pat bus atlikti keli kūriniai iš visiškai šviežios kūrybos – praeitis susitiks su ateitimi, o dabartyje atsivers laiką ryjantis sukūrys.

„Armageddon Descends II“ apeigas atidarys NYKSTA. Ši komanda susiformavo visai neseniai ir, kol kas, dar neišleido savo debiutinio albumo, tačiau jau spėjo susilaukti nuoširdaus susidomėjimo, o kartais net ir pripažinimo. NYKSTA grojamas urbanistinis juodmetalis yra šiurkštus, apatiškas ir beviltis, tačiau toli gražu ne paviršutiniškas. Vilniečių gyvi pasirodymai traukia ir slegia tarsi psychinio ligonio kraupūs kliedesiai. Dėl šių priežasčių grupė pasirodys Armageddon Descends II scenoje! Vilniečiai pristatys kūrinius iš greitai pasirodančio albumo bei pateiks keletą naujų eksperimentų. „NYKSTA siekis – išprievartauti klausytoją postmodernaus pasaulio niūria kasdienybe. Šį kartą ruošiamės tai padaryti tiek garsu, tiek vaizdu. Norime psichozės.“ – teigia grupės gitaristas L.

Be to, bus atvertas antrasis frontas, kuriame pasirodymus atliks vieni iš geriausių Lietuvos pogrindžio ekstremaliosios bei eksperimentinės elektronikos kūrėjų. Ilgiau nei dešimtmetį egzistuojantis LYS garsynas festivalį užlies šaltomis ir masyviomis drone/ambient bangomis. Nenuilstantis garsų alchemikas Laurynas Jukonis (ex-AKYS, ex-ANUBI, ORO!ORO!, BUDRŪS), stovintis už GIRNŲ GIESMĖS malūno vairo, festivalyje pateiks sunkesnę nei įprastai drone programą. Lietuvos pogrindinės elektronikos rezistentas MCKARAS klausytojus atakuos kariškai aštriu pasirodymu. Tuo tarpu aktyviausias Lietuvos power electronics ekstremistas Levas (POGROM) užpildys festivalio erdvę bekompromisio noise’o garsais.

Tačiau tai dar ne viskas – kitas triukšmo ir vaizdo apraiškas paskelbsime greitu metu. Sekite naujienas – ugnies ir chaoso trikampis netrukus bus apibrėžtas!

„Armageddon Descends II“
2014 m. Kovo mėn. 1 d., "Kablys" (Kauno g. 5, Vilnius)
Grupės:
GRAVE MIASMA - Atmosferiško Death Metal Levitacija (Didžioji Britanija)
LUCTUS - Black Metal (Kaunas)
NYKSTA - Urban Black Metal (Vilnius)
+ TBA

POGROM (noise/power electronics)
MCKARAS (militaristic noise)
GIRNŲ GIESMĖS (drone)
LYS (drone/ambient)
Kaina: TBA
FB: www.facebook.com/Nekrokatarsis

 

"Kablys" (Kauno g. 5, Vilnius)
Kaina
Tikslinama
Renginio vieta
"Kablys" (Kauno g. 5, Vilnius)
Daugiau informacijos rasite
www.facebook.com

Panašūs festivaliai