Kinas / Muzika / Teatras


Vilnius

AnimeWeekend Winter/Spring'14

"Anime weekend Winter/Spring'14" estivalis startuoja kovo 7-9 dienomis VU TFAI Planetariume (Konstitucijos pr.12A) . Jeigu domitės Japonijos moderniąja tradicine kultūra, o galbūt Anime ar apie tai norėtumėte sužinoti daugiau? Kviečiame apsilankyti "Anime weekend Winter/Spring'14"!

Renginio metu siūloma susipažinti su Japonijos kultūra įvairių pasirodymų ir paskaitų metu: aikido - aikikai pasirodymai, nindzitsu pasirodymas, kimono paskaita su vizualiu pasirodymu, japonų paskaitos, japoniško šokio pasirodymas ir t.t. Festivalio metu galėsite dalintis idėjomis, nuomonėmis, asmenine ir pažintine patirtimi, puikia nuotaika bei praleisti laiką bendraminčių rate. Vyks įvairūs konkursai ir užsiėmimai tokie kaip: konsolių turnyrai, protų mūšiai Anime tematika, įvairūs stalo žaidimai ir t.t. kurių metu susipažinsite su naujais žmonėmis.

Šiuo renginiu siekiama supažindinti jaunimą su Japonijos kultūra ir Anime. Taip pat skatiname jaunimą bendrauti be žalingų įpročių, dalintis mintimis, užsiimti įdomia veikla bei tuo pat metu išplėsti savo žinias edukacinėse paskaitose. Festivalio dalyviai yra skatinami parodyti savo talentus šokio, dainavimo, piešimo srityse, taip pat yra kviečiami užsiregstruoti "cosplay" pasirodyme.

Festivalio metu vykstantys renginiai bus išskirstyti į dviejų dienų ir naktų laikotarpį. Renginiai prasidės kovo 7 dienos vakare ir pasibaigs 9 dieną 15h. Dienos metu vyks minėtieji renginiai, o naktį bus daromos Anime peržiūros.

Nesijaudinkite poilsiui taip pat bus skirta laiko, po pirmosios ir antrosios naktų rytais turėsite galimybę pailsėti.

Oficialus tinklalapis: www.animeweekend.lt Cosplay registracija: cosplay@animeweekend.lt Daugiau informacijos apie registracij1 rasite puslapyje.

Konstitucijos pr. 12a, Vilnius
Kaina
25-30 Lt
Renginio vieta
Konstitucijos pr. 12a, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.animeweekend.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.bilietai.lt

Panašūs festivaliai

 • Cape Kablys 2019

  Cape Kablys 2019

  techno, elektro, disko, dramenbeiso

  Plačiau

 • TAMSTA MUZIKA 2013

  TAMSTA MUZIKA 2013

  Liepos 12-14 dienomis kasmetinis "Tamsta muzika" festivalis lauks savo gerbėjų bei melomanų jau 5-ajame renginyje. Šį kartą festivalis persikelia į arčiau Vilniaus esančią aplinką – 3 dienas muzika skambės visame Trakų mieste

  Plačiau

 • DUŽENOS #2

  DUŽENOS #2

  Kovo 28 d. Klaipėdoje įvyks antrasis sunkios ir kreivos muzikos festivalis "DUŽENOS". Šįkart grįžtame su dviguba jėga - festivalyje pasirodys ir metalo scenai priskiriamos geriausios Lietuvos grupės, ir "kreivesnės" muzikos atlikėjai

  Plačiau