Kūryba


Vilnius

Anima mundi 2014

VšĮ Holistinis judėjimo teatras "S" ir partneriai -VšĮ "Užupio meno inkubatorius" (UMI) organizuoja 2-ąjį tarptautinį meno festivalį Anima Mundi 2014 . Tai didelis ir unikalus keliaujantis projektas menininkams iš viso pasaulio, startavęs tarptautinės menininkų grupės pastangų dėka 2013m. Pakruojo dvare.
2014m. festivalis keliauja į Vilnių. Jame dalyvauja: tapytojai, grafikai, skulptoriai, fotografai, skaitmeninės dailės atstovai iš 13 pasaulio šalių Indonezijos, Japonijos, Irano, Gruzijos, Nigerijos, Rusijos, Danijos, Prancūzijos, Kipro, Turkijos, Švedijos, Latvijos ir Lietuvos.
Festivalio programoje numatomos penkios parodos, tarptautinė konferencija. Numatyta labai plati kūrybinių dirbtuvių programa, jas ves menininkai iš įvairių šalių. Kviečiame dalyvauti menininkus ir intelektualus, jaunimą ir šiaip neabejingus menui, kūrybai ir kultūrai, diskutuoti apie problemas, perspektyvas ir sąveikas šiuolaikinio meno pasaulyje, taip pat menininko ir meno, kaip visumos vaidmenį visuomenėje, kultūroje, aplinkoje, kultūros tradicijose, mitologijoje, švietime ir t.t. Mūsų tikslas pristatyti menininką kūrėją mąstytoją, kuris pristatytų ne tik sukurtą produktą, bet ir išsakytų bei pagrįstų savo požiūrį ir santykį su visuomene ir pasauliu. Todėl menininkai parengė originalias konferencijos paskaitas ir plačią mokymų programą.

Krivių g. 7, Užupis
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Krivių g. 7, Užupis
Daugiau informacijos rasite
www.iaf-animamundi.com

Panašūs festivaliai