Kūryba


Vilnius

Anima mundi 2014

VšĮ Holistinis judėjimo teatras "S" ir partneriai -VšĮ "Užupio meno inkubatorius" (UMI) organizuoja 2-ąjį tarptautinį meno festivalį Anima Mundi 2014 . Tai didelis ir unikalus keliaujantis projektas menininkams iš viso pasaulio, startavęs tarptautinės menininkų grupės pastangų dėka 2013m. Pakruojo dvare.
2014m. festivalis keliauja į Vilnių. Jame dalyvauja: tapytojai, grafikai, skulptoriai, fotografai, skaitmeninės dailės atstovai iš 13 pasaulio šalių Indonezijos, Japonijos, Irano, Gruzijos, Nigerijos, Rusijos, Danijos, Prancūzijos, Kipro, Turkijos, Švedijos, Latvijos ir Lietuvos.
Festivalio programoje numatomos penkios parodos, tarptautinė konferencija. Numatyta labai plati kūrybinių dirbtuvių programa, jas ves menininkai iš įvairių šalių. Kviečiame dalyvauti menininkus ir intelektualus, jaunimą ir šiaip neabejingus menui, kūrybai ir kultūrai, diskutuoti apie problemas, perspektyvas ir sąveikas šiuolaikinio meno pasaulyje, taip pat menininko ir meno, kaip visumos vaidmenį visuomenėje, kultūroje, aplinkoje, kultūros tradicijose, mitologijoje, švietime ir t.t. Mūsų tikslas pristatyti menininką kūrėją mąstytoją, kuris pristatytų ne tik sukurtą produktą, bet ir išsakytų bei pagrįstų savo požiūrį ir santykį su visuomene ir pasauliu. Todėl menininkai parengė originalias konferencijos paskaitas ir plačią mokymų programą.

Krivių g. 7, Užupis
Kaina
Nemokamas
Renginio vieta
Krivių g. 7, Užupis
Daugiau informacijos rasite
www.iaf-animamundi.com

Panašūs festivaliai

 • SNAP fotofestivalis

  SNAP fotofestivalis

  SNAP fotofestivalis išaugo iš SNAP fotokonferencijų ciklo ir šiuo metu yra didžiausias Lietuvoje renginys fotografijos mėgėjams

  Plačiau

 • ŠERKŠNAS: harsh noise, power electronics

  ŠERKŠNAS: harsh noise, power electronics

  Prieš festivalį "Speigas", AGHARTA žeria į akis aršaus ir atšiauraus triukšmo kupiną ŠERKŠNĄ.

  Plačiau

 • MANDALA 2014

  MANDALA 2014

  Trijų dienų renginys gamtoje, propaguojantis sveiką gyvenimo būdą. Sveikatingumą mes suvokiame platesniu, holistiniu, požiūriu – tai ne tik kūno, bet ir žmogaus vidinio pasaulio, jo emocijų, santykių su žmonėmis bei sielos sveikata

  Plačiau