Muzika


Vilnius

ALFAVILNIUS

„Alfavilnius“ – klubinio formato elektroninės muzikos festivalis, užimsiantis tris naktis nuo ketvirtadienio iki šeštadienio. Tiek laiko turėtų pakakti išnarplioti geru detektyvu kvepiančią siužetinę festivalio liniją.

Festivalyje pasirodys būsimą savo albumą gyvai pristatysiantys izraeliečiai „Red Axes“, daugelį metų ne vieno vakarėlių organizatoriaus į Lietuvą viliotas vokiečių didžėjus Robag Wruhme ir daugelį stereotipų apie šokių muzikos kilmę, ištakas bei galimybes sudaužę prancūzai „Acid Arab“.

---

04-27

 
04-28

V musique
Clicklounge
Robag Wruhme (Pampa Records, DE)

 
04-29

Manfredas (Les disques de la mortSMALA)
12 INČŲ PO ŽEME (Smala)

ACID ARAB (VERSATILECrammed Discs, FR) 

 

 

 

 

Islandijos g. 4, Vilnius
Kaina
Nuo 40.00 EUR
Renginio vieta
Islandijos g. 4, Vilnius
Daugiau informacijos rasite
www.opiumclub.lt

Panašūs festivaliai

 • Kaunas Jazz 2012

  Kaunas Jazz 2012

  XXII tarptautinis džiazo festivalis Kaunas Jazz 2012, 2010 metais atšventęs 20-ties metų sukaktį, ir toliau stebins klausytojus įspūdinga programa bei renginiais.

  Plačiau

 • Bardų festivalis "Akacijų alėja"

  Bardų festivalis "Akacijų alėja"

  "Akacijų alėja" - naujos, visai kitokios kokybės festivalis. Tai ne tik muzikos ir poezijos reginys, bet ir pirmoji šalyje tokio masto sueiga, reiškinys šalies kultūros žemėlapyje ir kalendoriuje.

  Plačiau

 • Gatvės muzikos diena 2014

  Gatvės muzikos diena 2014

  MD – tai šventė, vienijanti visus, kalbančius universaliausia kalba pasaulyje – muzikos kalba. Šią dieną muzika mėgaujasi visi nepaisant amžiaus, socialinės padėties, profesijos, gyvenamosios vietos ar kokių nors kitų apribojimų. Į gatves, kiemus, skverus ir a...

  Plačiau