Kinas / Muzika / Šokis


Vilnius, Kaunas

Afrikos dienos 2012

Festivalis "Afrikos dienos 2012" šiemet kviečia ateiti ir atrasti  kvapą gniaužiančią, stebinančią, viliojančią Afriką, kuri jau gegužės mėnesį bus pasiekiama ranka ir prabils garsais, judesiais bei spalvomis.

"Afrikos dienos 2012" – jau antrą kartą Lietuvoje organizuojamas Juodosios Afrikos kultūros festivalis, pratesiantis didelio susidomėjimo sulaukusį įvykį "Afrikos dienos 2011".

Kaip ir praeitais metais, festivalis sieks sudominti taip vadinamų Juodosios Afrikos šalių, esančių į pietus nuo Sacharos dykumos, kultūra ir pristatyti ją iš įvairių perspektyvų. Tiesa, šįkart daugiau dėmesio bus skiriama pietinei regiono daliai.

Penkių dienų festivalio programoje – Afrikos muzika, kinas, literatūra, šokiai, kūrybinės dirbtuvės, susitikimai, parodos, diskusijos ir daug kitų įdomių, margų renginių mieste. 

Renginio programa

 

Vilnius, Kaunas
Kaina
Dauguma renginių nemokami
Daugiau informacijos rasite
www.afrikosdienos.lt

Panašūs festivaliai

 • "Galapagai/Roko Naktys" - 10-asis festivalis

  "Galapagai/Roko Naktys" - 10-asis festivalis

  „Galapagai/Roko Naktys“ - tai šiuo metu didžiausias Lietuvos vasaros festivalis vykstantis po atviru dangumi. 2012-aisias "Galapagai/Roko Naktys" švęs jubiliejinį, jau 10-ąjį savo gimtadienį!

  Plačiau

 • Muzikinis rugpjūtis pajūryje

  Muzikinis rugpjūtis pajūryje

  Minėdamas 25-erių metų jubiliejų, Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras rengiasi tradiciniam tarptautinio operos ir simfoninės muzikos festivaliui "Muzikinis rugpjūtis pajūryje". Šiemet festivalis įsilieja į Klaipėdoje vykstančių renginių, skiriamų miesto 76...

  Plačiau

 • Ant Bangos'18

  Ant Bangos'18

  Vakarėlis prie Jūros kranto

  Plačiau