Kinas / Muzika / Šokis


Vilnius, Kaunas

Afrikos dienos 2012

Festivalis "Afrikos dienos 2012" šiemet kviečia ateiti ir atrasti  kvapą gniaužiančią, stebinančią, viliojančią Afriką, kuri jau gegužės mėnesį bus pasiekiama ranka ir prabils garsais, judesiais bei spalvomis.

"Afrikos dienos 2012" – jau antrą kartą Lietuvoje organizuojamas Juodosios Afrikos kultūros festivalis, pratesiantis didelio susidomėjimo sulaukusį įvykį "Afrikos dienos 2011".

Kaip ir praeitais metais, festivalis sieks sudominti taip vadinamų Juodosios Afrikos šalių, esančių į pietus nuo Sacharos dykumos, kultūra ir pristatyti ją iš įvairių perspektyvų. Tiesa, šįkart daugiau dėmesio bus skiriama pietinei regiono daliai.

Penkių dienų festivalio programoje – Afrikos muzika, kinas, literatūra, šokiai, kūrybinės dirbtuvės, susitikimai, parodos, diskusijos ir daug kitų įdomių, margų renginių mieste. 

Renginio programa

 

Vilnius, Kaunas
Kaina
Dauguma renginių nemokami
Daugiau informacijos rasite
www.afrikosdienos.lt

Panašūs festivaliai

 • Varom! summer fest’18

  Varom! summer fest’18

  Blaivus festivalis

  Plačiau

 • LEMPAfest

  LEMPAfest

  Antrus metus vykstantis šviesiausias muzikos ir menų festivalis, kviečiantis blaiviu protu patirti tikrą muzikos, meno, kūno judesio, gamtos ir nuoširdaus bendravimo džiaugsmą. Tai žymiai daugiau, nei tik festivalis

  Plačiau

 • Yaga Gathering 2012

  Yaga Gathering 2012

  Dvi muzikinės scenos, gausybė muzikantų ir menininkų iš viso pasaulio, švietėjiška erdvė, amatų dirbtuvės, rankdarbių turgelis, vaikų darželis, kinoteatras ir gausybė dekoracijų padės atitrūkti nuo kasdieninės rutinos, paskęsti užburiančių ritmų ir spalvų sūku...

  Plačiau