Kinas / Muzika / Šokis


Vilnius, Kaunas

Afrikos dienos 2012

Festivalis "Afrikos dienos 2012" šiemet kviečia ateiti ir atrasti  kvapą gniaužiančią, stebinančią, viliojančią Afriką, kuri jau gegužės mėnesį bus pasiekiama ranka ir prabils garsais, judesiais bei spalvomis.

"Afrikos dienos 2012" – jau antrą kartą Lietuvoje organizuojamas Juodosios Afrikos kultūros festivalis, pratesiantis didelio susidomėjimo sulaukusį įvykį "Afrikos dienos 2011".

Kaip ir praeitais metais, festivalis sieks sudominti taip vadinamų Juodosios Afrikos šalių, esančių į pietus nuo Sacharos dykumos, kultūra ir pristatyti ją iš įvairių perspektyvų. Tiesa, šįkart daugiau dėmesio bus skiriama pietinei regiono daliai.

Penkių dienų festivalio programoje – Afrikos muzika, kinas, literatūra, šokiai, kūrybinės dirbtuvės, susitikimai, parodos, diskusijos ir daug kitų įdomių, margų renginių mieste. 

Renginio programa

 

Vilnius, Kaunas
Kaina
Dauguma renginių nemokami
Daugiau informacijos rasite
www.afrikosdienos.lt

Panašūs festivaliai

 • SIRIUS IV

  SIRIUS IV

  Aktualių elektroninių gilumų festivalis, kai kiekybė = kokybė

  Plačiau

 • Devilstone'18

  Devilstone'18

  4 dienų ekstremalaus rokenrolo kurortas

  Plačiau

 • Vilniaus festivalis 2012

  Vilniaus festivalis 2012

  Šešiolika metų gyvuojančio Vilniaus festivalio struktūra išlieka tvari ir šiemet, kaip ir pagrindinis siekis – Lietuvos publikai dovanoti nekasdienių potyrių. Septyni koncertai šiemet vyks kone padieniui, tad publikos laukia intensyvi muzikos vakarų savaitė.

  Plačiau