Šokis


Vilnius

6-asis tarptautinis Vilniaus Salsos Festivalis

Vilniaus Salsos festivalis vyksta jau šeštus metus ir pritraukia vis daugiau žmonių iš Lietuvos ir užsienio šalių. 

Renginys skirtas visiems mėgstantiems salsos šokį ir muziką. 

Festivalis vyks gegužės 17 – 21 dienomis, ir kaip visada, sukvies nemenką būrį profesionalių šokėjų, mėgėjų ir dar tik ketinančių pradėti šokti žmonių. Dienomis vyks salsos ir giminingų šokių pamokos su keliolika salsos meistrų iš viso pasaulio, o vakarais -  diskotekos su didžėjais ir įspūdinga šou programa. 

Šiemet renginys pradžiugins ir kizombos šokio mėgėjus. Vakarėliai vyks dvejose salėse, vienoje iš jų bus grojama išskirtinai bachatos ir kizombos muzika.

Be jau girdėtų Lietuvoje vardų ir šalies salsos atlikėjų, svečių sąrašą papuoš salsos ir mambo trupės "Hacha y machete" įkūrėjai Burju ir Victoras iš Bostono. Be to, gros europinio garso salsos didžėjus DJ Willy iš Olandijos. O Angoloje gimusi londonietė Iris de Brito ir jos partneris portugalas Nuno mokys kizombos – šokio. 

Vilniaus Lenkų Kultūros Namai, Naugarduko g. 72, Restoranas Inn555, Ševčenkos g. 16,
Kaina
nuo 30 Lt
Renginio vieta
Vilniaus Lenkų Kultūros Namai, Naugarduko g. 72, Restoranas Inn555, Ševčenkos g. 16,
Daugiau informacijos rasite
www.salsafestival.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.salsafestival.lt

Panašūs festivaliai

 • Festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“

  Festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“

  Vienu gražiausių metų laiku – gegužės viduryje – Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje, renkasi turiningo laisvalaikio mėgėjai. Juos čia suburia jau tradicija tampantis visai šeimai skirtas festivalis "Čia visa Lietuva".

  Plačiau

 • Arklio Dominyko pasakų festivalis

  Arklio Dominyko pasakų festivalis

  Susikurk savo pasaką!

  Plačiau

 • JUDESY

  JUDESY

  Festivalis JUDESY - muzikos, judesio ir veiklų festivalis, skatinantis ne tik keliauti, pažinti, atrasti, bet visų šių dalykų apsuptyje ir kurti. Judėjimas čia įprasminamas įvairiomis išraiškos formomis - tai ir sklindantys muzikos garsai, šokis, fotografijoje...

  Plačiau