Sportas


Zarasai

300 ežerų ralis

Rugpjūčio 17-18 d. visi neabejingi ralio varžyboms ir tikrajai ralio atmosferai, kviečiami į "300 Lakes Rally" teritoriją ne tik palaikyti sportininkus, mėgstamą ekipažus ir Lietuvą, kovojant su kaimyninių šalių lenktynininkais dėl aukščiausių titulų, tačiau ir turiningai bei smagiai praleisti laiką Zarasų krašto apylinkėse, pailsėti ir pasisemti teigiamos energijos bei emocijų.

"300 Lakes Rally" žiūrovai, ir šiais metais taip pat raginami prisijungti prie ralio akcijos, kurios tikslas ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į organizuojamas ralio varžybas, bet ir padėti organizuoti gražią ralio šventę Lietuvos sportininkams ir žiūrovams. Ralio gerbėjai, nusprendę prisidėti prie organizavimo, už specialią kainą gali įsigyti ralio lipdukų komplektą ir tapti palaikymo komandos nariu. Žiūrovai, prisidėję prie "300 Lakes Rally" rėmimo akcijos, gaus Support Team ir Support Team Parking lipdukus.

Zarasai
Kaina
0-200Lt
Daugiau informacijos rasite
www.300lakesrally.lt

Panašūs festivaliai

 • Summer Music Fest'15

  Summer Music Fest'15

  Jaukus paplūdimys – nuostabi vieta geram poilsiui ir pramogoms

  Plačiau

 • Vilnius Dance Festival 2012

  Vilnius Dance Festival 2012

  "Vilnius Dance Festival 2012" šiemet pakvies svečius iš Europos, JAV ir Honkongo. Tai vienintelis Lietuvoje tokio pobūdžio renginys, apjungiantis įvairių lygių šokėjus - tiek medalininkus, tiek mėgėjus

  Plačiau

 • Festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“

  Festivalis šeimai „Čia visa Lietuva“

  Vienu gražiausių metų laiku – gegužės viduryje – Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje, renkasi turiningo laisvalaikio mėgėjai. Juos čia suburia jau tradicija tampantis visai šeimai skirtas festivalis "Čia visa Lietuva".

  Plačiau