Sportas


Zarasai

300 ežerų ralis

Rugpjūčio 17-18 d. visi neabejingi ralio varžyboms ir tikrajai ralio atmosferai, kviečiami į "300 Lakes Rally" teritoriją ne tik palaikyti sportininkus, mėgstamą ekipažus ir Lietuvą, kovojant su kaimyninių šalių lenktynininkais dėl aukščiausių titulų, tačiau ir turiningai bei smagiai praleisti laiką Zarasų krašto apylinkėse, pailsėti ir pasisemti teigiamos energijos bei emocijų.

"300 Lakes Rally" žiūrovai, ir šiais metais taip pat raginami prisijungti prie ralio akcijos, kurios tikslas ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į organizuojamas ralio varžybas, bet ir padėti organizuoti gražią ralio šventę Lietuvos sportininkams ir žiūrovams. Ralio gerbėjai, nusprendę prisidėti prie organizavimo, už specialią kainą gali įsigyti ralio lipdukų komplektą ir tapti palaikymo komandos nariu. Žiūrovai, prisidėję prie "300 Lakes Rally" rėmimo akcijos, gaus Support Team ir Support Team Parking lipdukus.

Zarasai
Kaina
0-200Lt
Daugiau informacijos rasite
www.300lakesrally.lt

Panašūs festivaliai

 • "No Hate Speech Movement" (Judėjimas be neapykantos)

  "No Hate Speech Movement" (Judėjimas be neapykantos)

  Maloniai kviečiame į "Myliu Panda" draugystės kelio eiseną skirtą skatinti draugiškumą, artumą bei toleranciją, kuri bus organizuojama pirmą kartą Kaune, todėl labai skatiname visus aktyviai dalyvauti ir prisidėti prie šio gražaus renginio organizavimo

  Plačiau

 • VAROM! summer fest'16

  VAROM! summer fest'16

  Trankus, pašėlęs, atsipalaidavęs, kokybiškas ir …blaivus festivalis!

  Plačiau

 • REPO VAKARONĖ OPENAIR @ Gataučiai

  REPO VAKARONĖ OPENAIR @ Gataučiai

  Repo vakaronės 2013 laikinai palieka mylimą Šiaulių "Pogo barą" ir keliasi į gamtą. Dviejų dienų repo muzikos fiestoje Jūsų lauks daug MC ir DJ iš visos Lietuvos. Liepos 26-28 dienomis kviečiame vakaroti į "Saulėtųju naktų" sodybą Gataučiuose. Ruošk palapinę!

  Plačiau