Kinas


Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Ukmergė

10-asis Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis

Didžiausias trumpametražių filmų renginys Baltijos šalyse – Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis – grįžta su dar brandesne programa, kiek pakeitęs pavadinimą ir sulaukęs jauno jubiliejaus. Ištikimi trumpo metro filmų gerbėjai šiemet išvys aštuonias tarptautines ir dvi nacionalines konkursines bei tris specialiąsias programas: šiuolaikinių menininkų – Deimanto Narkevičiaus ir brito Johno Smitho – filmus, naujai pažvelgti į miestą siūlančią programą „Vilnius kine“ bei mažiausiems kino žiūrovams skirtą programą „Filmukai vaikams“. Dešimtąjį jubiliejų švęsiantis Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis šiais metais vyks spalio 7–11 d. „Skalvijos“ kino centre ir kino teatre „Pasaka“ Vilniuje, o spalio 15–18 d. persikels į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį ir Ukmergę.

„Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis jau dešimt metų žiūrovus kviečia žiūrėti eksperimentų nebijančius trumpus filmus, kurie neretai laužo kino suvokimo ribas“, – sako Marija Razgutė, viena iš tarptautinio trumpų filmų festivalio organizatorių.

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Ukmergė
Kaina
1.44-6.2 EUR
Daugiau informacijos rasite
www.filmshorts.lt
Bilietų pirkimo puslapis
www.filmshorts.lt

Panašūs festivaliai

 • Žiemos ekranai

  Žiemos ekranai

  Jau devintus metus filmų festivalis "Žiemos ekranai" kviečia į susitikimą su prancūzų ir frankofonijos kinu visoje Lietuvoje. Festivalis pakvies susipažinti tiek su pagrindine programa, kurioje nauji, dar nematyti filmai, tiek su O. Joselianio retrospektyva be...

  Plačiau

 • AnimeWeekend Winter/Spring'14

  AnimeWeekend Winter/Spring'14

  Renginio metu siūloma susipažinti su Japonijos kultūra įvairių pasirodymų ir paskaitų metu: aikido - aikikai pasirodymai, nindzitsu pasirodymas, kimono paskaita su vizualiu pasirodymu, japonų paskaitos, japoniško šokio pasirodymas

  Plačiau

 • NEPATOGUS KINAS 2013

  NEPATOGUS KINAS 2013

  - 43 dokumentiniai filmai, 7 filmų programos, 15 užsienio svečių. - Susitikimai kino kūrėjais, diskusijos ir filmų aptarimai su ekspertais. - Kine laukiami visi - už bilietą moki, kiek nori.

  Plačiau